Logo Logo
Metalové oblečení
  • 09.12.2018
  • Metalové oblečení

Metalová trička

V sekci můžete vybírat metalová trička s potiskem. Velký výběr je především u triček s tématikou americké kapely Metallica. Jedno z vůbec nejoblíbenějších metalových triček je právě tričko Metallica - Justice Stoned. Samozřejmě pokud se neřadíte mezi fanoušky Metallicy, máte k dispozici také trička řady jiných metalových kapel - například Nightwish, HammerFall, Dimmu Borgir, Iron Maiden a dalších.

Metalové Mikiny

Tato kategorie Vám nabízí jedny z nejoblíbenějších metalových produktů a to metalové mikiny. Typická metalová mikina je černé barvy doplněná o kapuci. Obléká se buď klasicky přes hlavu nebo má zapínání na zip. Potisk je většinou jednostranný. U dražších modelů je potisk oboustranný, případně je i na rukávech. Méně obvyklou variantu představují mikiny s výšivkou, jako například dámská mikina Nightwish z naší nabídky.

Rocková trička

Tato sekce je pro zpřehlednění oddělena od sekce metalových triček. Vybírat zde můžete rocková trička, to znamená trička s potiskem s motivem spíše rockových než metalových kapel. Občas se najdou i výjimky, které je obtížné zařadit jedné z těchto kategorií. Případné nesrovnalosti s kategorií a hudebním stylem dané kapely prosím omluvte.